انجمن تخصصی ابزار های دیجیتالی
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
 1. #1
  عنوان کاربر
  مدیر ارشد
  بخش
  سیمبین - اپراتورها

  نام کاربر
  محمد جواد
  نوشته ها
  2,395
  مدل گوشي
  ------------------------------
  محل سکونت
  مشهد
  شماره عضويت
  392
  اپراتور
  تاریخ عضویت
  Mar 2010
  بهترین کاربر
  hamkar1
  تشکر
  13,340
  تشکر از ايشان16,252 بار در 2,843 پست
  میزان امتیاز
  16784

  ok سرویس پستچی(ایمیل) ایرانسل

  به تام خدا

  آخرین اطلاعات سرویس پستچی ایرانسل در این تاپیک قرار خواهد گرفت

  پست الکترونیک ایرانسل


  با این سرویس، تمامی امکانات موجود برای پست الکترونیک، از قبیل ایجاد، ارسال، دریافت، پاسخ دهی، تقسیم با دیگران، پاک کردن، ذخیره کردن و غیره در اختیار کاربر خواهد بود و او می تواند به راحتی و بدون نیاز به رایانه، تنها از طریق sms یا mms توسط تلفن همراه تمامی این امور را انجام دهد.

  جهت ثبت نام در پستچی ایرانسل ضروری است ابتدا برای سرویس صندوق پستی الکترونیک ایرانسل ثبت نام کنید.
  صندوق پستی الکترونیک چیست؟

  شما با استفاده از این سرویس می توانید از طریق یک مرورگر شبکه به صندوق پست الکترونیک و نامه های الکترونیک خود دسترسی داشته باشید، نامه ها را ارسال یا دریافت نموده و آن ها را مدیریت نمایید.
  ایرانسل در این سرویس یک نشانی پست الکترونیک برای شما در نظر می گیرد، البته با این ویژگی منحصر به فرد که شناسۀ نشانی الکترونیک شما همان شمارۀ خط ایرانسل شماست! این سرویس برای کلیه مشترکین اعتباری و دائمی رایگان بوده و ضمن آن، یک نشانی پست الکترونیک تحت دامنۀ Irancell.ir مانند (irancell.ir@٩٨٩٣٥١٢٣٤٥٦٧) به شما اختصاص پیدا می کند.
  امکانات صندوق پستی الکترونیک چیست؟

  با ثبت نام در این سرویس شما از تمامی امکانات استاندارد خدمات صندوق های پست الکترونیکی به علاوه ٥٠ مگابایت فضای رایگان برای مشترکین اعتباری و دائمی ایرانسل و دیگر مزایا ازجمله دسترسی دو زبانه به سرویس و دسترسی به تقویم شمسی برخوردار می شوید.
  مشترک برای استفاده از خدمات فوق از طریق رایانه شخصی متحمل هیچ هزینه ای نمی شود.
  اشتراک رایگان صندوق پستی الکترونیک ایرانسل :

  ثبت نام برای سرویس اولیۀ صندوق پستی الکترونیک ایرانسل برای مشترکین رایگان است. این سرویس شامل ٥٠ مگابایت فضای رایگان برای مشترکین دائمی و اعتباری خواهد بود. البته در صورت تمایل به افزایش فضای صندوق پستی، هزینۀ آن به صورت ماهانه و یا سالانه ( بسته به نوع اشتراک انتخابی ) از مشترک دریافت خواهد شد.  «پستچي» چيست؟

  با این فناوری، مشترکین نامه های دریافتی (Inbox) خود را بلافاصله از طریق تلفن همراه دریافت می کنند.
  «پستچی» ایرانسل چگونه کار می کند؟

  « پستچی» به شما امکان می دهد تا همه نشانی های پست الکترونیک خود (حداکثر ٥ نشانی) را به شمارۀ همراه ایرانسل خود متصل کرده و به محض دریافت نامۀ الکترونیکی در هر کـدام از این نـشانی ها، آن را روی تلفن هـمراه خود به شـکل پیام کوتاه (SMS) یا پیام چند رسانه ای (MMS)دریافت کنید. شما می توانید نحوه دسترسی به این سرویس را بسته به نوع تقاضای خود و یا نوع گوشی مورد استفاده تعیین کنید. با ورود به پورتال «پستچی»، شما می توانید از بین گزینه های «پیام کوتاه» و «پیام چند رسانه ای» یکی را برای دریافت نامه های الکترونیک خود انتخاب کنید. به این ترتیب شما می توانید در صورتی که گوشی شما امکان دریافت و یا ارسال پیام چند رسانه ای را دارد، گزینۀ MMS را برای دریافت نامه الکترونیک بر روی گوشی خود انتخاب کنید تا در صورت وجود فایل های ضمیمه، آنها را نیز از طریق گوشی مشاهده کنید. با انتخاب گزینۀ SMS، شما قادر خواهید بود حتی بر روی قدیمی ترین گوشی ها نامه های الکترونیک خود را از طریق پستچی دریافت نمایید. البته با این روش تنها قادر به مشاهدۀ فرستنده، موضوع و بخش اولیۀ متن نامۀ الکترونیک دریافتی خواهید بود. دقت داشته باشید که برای دریافت نامۀ الکترونیکی به صورت MMS بایستی تنظیمات آن بر روی گوشی شما فعال شده باشد، اما برای ارسال نامۀ الکترونیکی به شکل MMS، علاوه بر تنظیمات MMS باید فرم درخواست و فعال سازی آن را نیزقبلاً تکمیل کرده باشید تا MMS شما فعال شده باشد. حداکثر حجم فایل های ضمیمۀ دریافتی و ارسالی شما نیز ٣٠٠ کیلو بایت معادل یک MMS باید باشد.
  مزایای سرویس پستچی ایرانسل :

  سهولت استفاده از سرویس پستچی بدون نیاز به نصب نرم افزار خاص
  سازگاری با انواع گوشی، پشتیبانی کلیه گوشی های قدیمی
  امکان دریافت خودکار نامه های الکترونیکی جدید به صورت آنلاین بر روی گوشی به شکل SMS و MMS
  قابلیت تنظیم برای نشانی های پست الکترونیک مختلف (که از پروتکل POP یا IMAP استفاده می نمایند مانند Gmail)
  قابلیت تنظیم برای چندین نشانی پست الکترونیک به صورت همزمان
  تنظیم زمانبندی دلخواه جهت دریافت نامه الکترونیک بر روی گوشی
  تعریف لیست مجاز و غیرمجاز
  امکان ارسال پاسخ به نامه الکترونیک یا ارسال نامه الکترونیک جدید از طریق MMS یا SMS

  ویرایش توسط +Sooren : 02-08-2011 در ساعت 14:36

 2. 3 کاربر از +Sooren تشکر کرده اند :


 3. #2
  عنوان کاربر
  مدیر ارشد
  بخش
  سیمبین - اپراتورها

  نام کاربر
  محمد جواد
  نوشته ها
  2,395
  مدل گوشي
  ------------------------------
  محل سکونت
  مشهد
  شماره عضويت
  392
  اپراتور
  تاریخ عضویت
  Mar 2010
  بهترین کاربر
  hamkar1
  تشکر
  13,340
  تشکر از ايشان16,252 بار در 2,843 پست
  میزان امتیاز
  16784

  ثبت نام و فعال سازی

  ثبت نام و فعال سازی:


  پیش از این اشاره کردیم که برای ثبت نام سرویس پستچی ابتدا باید در سرویس رایگان صندوق پستی الکترونیک ثبت نام کرده باشید. بنابراین، شیوه فعال سازی صندوق پستی الکترونیک و سپس شیوه فعال سازی پستچی را توضیح می دهیم.


  روش های فعال سازی «صندوق پستی الکترونیک »:


  برای فعال سازی صندوق پست الکترونیک، نخست یک پیام کوتاه بدون متن به ١٣٠ ارسال نمایید تا رمز e-Care را دریافت نمایید و سپس به یکی از سه روش زیر عمل کنید.

  ١.شبکه اینترنت:
  شما می توانید با مراجعه به سایت www.irancell.ir و پیگیری لینک «خدمات پست الکترونیک ایرانسل» وارد پورتال خدمات صندوق پستی الکترونیک ایرانسل شده، با استفاده از شناسه کاربری و رمز e-Care یا Vitrin خود وارد صفحۀ بعد شوید وسرویس خود را از طریق پورتال تنظیمات (Self care) فعال نموده و کلیه تنظیمات دیگر دلخواه مانند فعال سازی، غیر فعال سازی، تمدید و خرید فضا را نیز انجام دهید. دقت کنید که شناسه کاربری شما همان شمارۀ خط ایرانسل شماست (مثال:٩٨٩٣٥١٢٣٤٥٦٧).

  ٢.پیام کوتاه:
  انجام عملیات بر روی حساب «صندوق پستی الکترونیک» از طریق پیام کوتاه نیز امکان پذیر است. به این منظور طبق جدول زیر، متن مربوط به عملیات مورد نظر خود را به شماره ٨٦٠٠ ارسال نمایید. در این حالت، نتیجه درخواست شما بلافاصله در یک پیام کوتاه برای شما ارسال خواهد شد.  ٣. کدهای دستوری:
  شما می توانید عملیات بر روی حساب «صندوق پستی الکترونیک» خود را از طریق کدهای دستوری نیز انجام دهید. به این منظور طبق جدول زیر، کد دستوری عملیات مورد نظر خود را از خط ایرانسل شماره گیری کنید. در این حالت، نتیجه درخواست شما بلافاصله در یک پیام کوتاه برای شما ارسال خواهد شد. 4. 2 کاربر از +Sooren تشکر کرده اند :


 5. #3
  عنوان کاربر
  مدیر ارشد
  بخش
  سیمبین - اپراتورها

  نام کاربر
  محمد جواد
  نوشته ها
  2,395
  مدل گوشي
  ------------------------------
  محل سکونت
  مشهد
  شماره عضويت
  392
  اپراتور
  تاریخ عضویت
  Mar 2010
  بهترین کاربر
  hamkar1
  تشکر
  13,340
  تشکر از ايشان16,252 بار در 2,843 پست
  میزان امتیاز
  16784

  ثبت نام و فعال سازی

  روش های فعال سازی پستچی:

  ثبت نام و فعال سازی سرویس “پستچی” پس از ثبت نام سرویس “صندوق پستی الکترونیک” امکان پذیر است. پس از ارسال تقاضا، سیستم نوع سیم کارت مشترک را بررسی کرده و در صورتی که مشترک دارای سیم کارت دائمی باشد، مبلغ ثبت نام (فعال سازی) به صورتحساب وی افزوده و در صورتی که مشترک اعتباری باشد، از میزان اعتبار او کسر خواهد شد. در صورتی که مراحل با موفقیت انجام شود، مشترک از طریق یک پیام کوتاه از فعال سازی سرویس مطلع خواهد شد. فعال سازی پستچی از سه طریق شبکۀ اینترنت، پیام کوتاه ویا کدهای دستوری امکان پذیر است:


  ١. شبکه اینترنت:
  در این روش شما می توانید از طریق سایت www.irancell.ir به پورتال پستچی ایرانسل وارد شده و در قسمت وضعیت من (My status)، سرویس پستچی را فعال کنید. شما همچنین می توانید تنظیمات پستچی را از طریق اینترنت انجام دهید.  ٢. پیام کوتاه:
  علاوه بر روش ارتباطی اینترنت، انجام عملیات بر روی حساب پستچی از طریق پیام کوتاه نیز امکان پذیر است. به این منظور طبق جدول صفحه بعد، متن مربوط به عملیات مورد نظر خود را به شمارۀ ٨٦٠٠ ارسال نمایید. در این حالت، نتیجه درخواست شما بلافاصله در یک پیام کوتاه برای شما ارسال خواهد شد.  در صورتی که شما از طریق SMS اقدام به فعال سازی پستچی ایرانسل نمایید، ضروری است تنظیمات بعدی را از طریق مرورگر اینترنت با ورود به نشانی www.irancell.ir و پورتال خدمات پست الکترونیک انجام دهید.


  ٣.کدهای دستوری:
  در این روش مشترک می تواند با شماره گیری کدهای دستوری مشخص شده از خط ایرانسل، نسبت به فعال سازی اقدام کند. پس از اتمام مراحل فعال سازی و در صورت موفق آمیز بودن ثبت نام، پیام کوتاه تأیید، حاوی شناسه کاربری و رمز ورود پستچی مشترک برای وی ارسال خواهد شد.


  در صورتی که شما از طریق کدهای دستوری اقدام به فعال سازی پستچی ایرانسل نمایید، ضروری است تنظیمات بعدی را از طریق مرورگر اینترنت با ورود به نشانی www.irancell.ir و پورتال خدمات پست الکترونیک انجام دهید.


 6. #4
  عنوان کاربر
  مدیر ارشد
  بخش
  سیمبین - اپراتورها

  نام کاربر
  محمد جواد
  نوشته ها
  2,395
  مدل گوشي
  ------------------------------
  محل سکونت
  مشهد
  شماره عضويت
  392
  اپراتور
  تاریخ عضویت
  Mar 2010
  بهترین کاربر
  hamkar1
  تشکر
  13,340
  تشکر از ايشان16,252 بار در 2,843 پست
  میزان امتیاز
  16784

  امکانات

  امکان ارسال پاسخ به نامه الکترونیک:

  شما می توانید از طریق گوشی خود به نامه الکترونیکی دریافتی پاسخ دهید، بدین ترتیب که پس از مشاهدۀ نامه، گزینۀ Reply را انتخاب نموده و متن دلخواه را نوشته و سپس ارسال نمایید. توجه داشته باشید که اگر نوع تحویل نامه های الکترونیکی را در حالت MMS تنظیم کرده باشید، می توانید فایلی را نیز ضمیمه کرده و همراه با متن ارسال نمایید.

  ارسال نامه الکترونیک جدید از طریق SMS

  ارسال نامه الکترونیک از طریق SMS:برای ارسال نامه الکترونیکی از این طریق، کافیست در یک پیام کوتاه به ترتیب:
  نشانی صندوق پستی گیرنده
  موضوع پیام
  متن پیام
  را از چپ به راست با علامت دو نقطه «:» بین آن ها و بدون فاصله نوشته و از تلفن همراه خود به شمارۀ ٨٦٠١ ارسال کنید.
  متن پیام : موضوع پیام : نشانی صندوق پستی گیرنده


  ارسال نامه الکترونیک از طریق MMS:

  برای ارسال نامه الکترونیکی،از این طریق کافیست در یک پیام کوتاه به ترتیب
  نشانی صندوق پستی گیرنده
  موضوع پیام
  متن پیام
  را از چپ به راست با علامت دو نقطه «:» بین آن ها و بدون فاصله نوشته و از تلفن همراه خود به شمارۀ ٨٦٠٢ ارسال کنید.
  متن پیام : موضوع پیام : نشانی صندوق پستی گیرنده

  در صورت تمایل می توانید فایلی را نیز ضمیمه کنید.
  لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم رعایت ترتیب ارسال، با خطای سیستم روبرو می شوید و نامه الکترونیکی شما ارسال نخواهد شد. 7. تشکر کننده:


 8. #5
  عنوان کاربر
  مدیر ارشد
  بخش
  سیمبین - اپراتورها

  نام کاربر
  محمد جواد
  نوشته ها
  2,395
  مدل گوشي
  ------------------------------
  محل سکونت
  مشهد
  شماره عضويت
  392
  اپراتور
  تاریخ عضویت
  Mar 2010
  بهترین کاربر
  hamkar1
  تشکر
  13,340
  تشکر از ايشان16,252 بار در 2,843 پست
  میزان امتیاز
  16784

  هزینه ها

  هزینه در خواست فضای بیشتر:

  مشترک می تواند فضای بیشتری به صندوق پستی الکترونیک خود اختصاص دهد، به این منظور باید یکی از بسته های صندوق پستی الکترونیک را با توجه به فضای مورد نیاز خود خریداری نماید. فضای در اختیار و مدت اعتبار آن ها به شرح زیر است:  هزینه های سرویس پستچی:

  هزینه سرویس پستچی شامل دو بخش است:
  هزینه اشتراک عادی سرویس پستچی که به صورت ماهیانه یا سالیانه طبق جدول شماره (١) می باشد.
  هزینه تحویل هر نامه الکترونیکی بر روی گوشی، طبق جدول شماره (٢)
  هزینه ارسال نامه الکترونیک از طریق پیام کوتاه طبق تعرفۀ ارسال پیام کوتاه و از طریق پیام چند رسانه ای طبق تعرفۀ ارسال پیام چند رسانه ای محاسبه خواهد شد. 9. #6
  عنوان کاربر
  مدیر ارشد
  بخش
  سیمبین - اپراتورها

  نام کاربر
  محمد جواد
  نوشته ها
  2,395
  مدل گوشي
  ------------------------------
  محل سکونت
  مشهد
  شماره عضويت
  392
  اپراتور
  تاریخ عضویت
  Mar 2010
  بهترین کاربر
  hamkar1
  تشکر
  13,340
  تشکر از ايشان16,252 بار در 2,843 پست
  میزان امتیاز
  16784

  فعال سازی بسته 20 تایی رایگان پستچی

  روش های فعال سازی بسته 20 تایی رایگان پستچی:

  شبکه اینترنت:
  در این روش شما می توانید از طریق سایت www.irancell.ir به پورتال تنظیمات (Self care) وارد شده و در قسمت خرید بسته افزایشی پستچی (Bolt-on purchase) این بسته تشویقی را فعال کنید.

  پیام کوتاه:
  علاوه بر روش ارتباطی اینترنت، فعال سازی بسته پیام الکترونیک رایگان ٢٠ تایی پستچی از طریق پیام کوتاه نیز امکان پذیر است. به این منظور عبارت 20 PM را به شمارۀ ٨٦٠٠ ارسال نمایید.


  کدهای دستوری:
  در این روش می توانید با شماره گیری کدهای دستوری مشخص شده از خط ایرانسل نسبت به فعال سازی بسته رایگان اقدام کنید.  *برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پست الکترونیک با استفاده از لینک موجود در بالای همین صفحه به پورتال این خدمات وارد شوید و یا به دفترچۀ راهنمای مربوط به این سرویس مراجعه نمایید.


  برای دریافت دفترچۀ راهنمای خدمات پستچی ایرانسل به صورت فایلPDF لطفاً اینجا را کلیک کنید.


  برای دریافت دفترچۀ راهنمای رایگان خدمات پستچی ایرانسل از طریق پست اینجا را کلیک کنید.

  ویرایش توسط +Sooren : 02-08-2011 در ساعت 13:14

 10. تشکر کننده:


موضوعات مشابه

 1. تنظیمات و فعال سازی gprs و mms در سیمکارت های ایرانسل
  توسط +Sooren در انجمن مطرح کردن مشکلات سیمکارت های ایرانسل
  پاسخ: 14
  آخرين نوشته: 07-22-2013, 00:13
 2. جزئیات جشنواره زمستان 89 ایرانسل
  توسط +Sooren در انجمن آرشیو ( بایگانی موضوعات قدیمی )
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 02-07-2011, 10:38
 3. پاسخ ایرانسل به نارضایتی های متقاضیان وایمكس
  توسط SAEID در انجمن آرشیو ( بایگانی اخبار قدیمی )
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 08-30-2010, 01:46
 4. قیمت مودم های سرویس وایمكس ایرانسل اعلام شد
  توسط SAEID در انجمن آرشیو ( بایگانی اخبار قدیمی )
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 02-22-2010, 11:36

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  

تبلیغات متنی در او پی دی ای

تبلیغات شما اینجا
تبلیغات شما اینجا
تبلیغات شما اینجا
تبلیغات شما اینجا
تبلیغات شما اینجا

آدرس دفتر مرکزی : مازندران - بابلسر
"این وب سایت هیچ نماینده یا فروشنده یا شعبه دیگری در سطح وب ندارد!"

E-Mail : POPDA [at] outlook.com
SMS Number : 1000 012345 1111

گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی