انجمن تخصصی ابزار های دیجیتالی
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
 1. #1
  عنوان کاربر
  مدیر ارشد
  بخش
  سیمبین - اپراتورها

  نام کاربر
  محمد جواد
  نوشته ها
  2,395
  مدل گوشي
  ------------------------------
  محل سکونت
  مشهد
  شماره عضويت
  392
  اپراتور
  تاریخ عضویت
  Mar 2010
  بهترین کاربر
  hamkar1
  تشکر
  13,340
  تشکر از ايشان16,252 بار در 2,843 پست
  میزان امتیاز
  16784

  H_OT راهنمای ثبت نام و تکمیل ثبت نام سیم کارت های رایتل - آپدیت 18 مهر 1391

  راهنمای ثبت نام و تکمیل ثبت نام سیم کارت های رایتل


  ثبت نام

  مرحله اول:
  پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط ثبت نام و در صورت موافقت، ابتدا گزینه "شرایط فوق را می پذیرم" و سپس گزینه "بعدی" را در پایین صفحه برای انتقال به صفحه دوم کلیک کنید.
  مرحله دوم:
  در این مرحله می بایست، استان، شهر محل سکونت، شماره ملی (بدون خط تیره) خود و کد امنیتی را وارد نموده، سپس بر روی دکمه بررسی کلیک نمائید. گزینه‌های ممکن برای شما نمایش داده خواهند شد. هم اکنون هر متقاضی می‌تواند فقط یک سیم‌کارت دائمی و یک سیم‌کارت دیتای رایتل خریداری نماید. در صورتی که قبلا هیچ سیم‌کارتی خریداری نکرده باشید، هر دو گزینه سیم‌کارت دائمی و سیم‌کارت دیتا برای شما فعال خواهند بود. اگر قبلا یک سیم‌کارت دائمی یا دیتا خریداری کرده باشید، اکنون فقط امکان خرید گزینه دیگر را خواهید داشت. سیم‌کارت دلخواه خود را انتخاب نمایید و دکمه بعدی را انتخاب کنید. در صورت عدم تمایل به ثبت نام یا خرید، یا نیاز به بازگشت به مرحله قبل، دکمه انصراف یا قبلی را کلیک کنید.

  مرحله سوم:
  در این مرحله، ابتدا صفحه کلید خود را به زبان فارسی تنظیم و سپس، مشخصات خود را به ترتیب زیر پر نمایید:

  نام: مطابق با کارت ملی
  نام خانوادگی: مطابق با کارت ملی
  نام پدر: مطابق با کارت ملی
  شماره شناسنامه: مطابق با کارت ملی، بدون خط تیره
  محل صدور: مطابق شناسنامه
  تاریخ تولد: مطابق کارت ملی و در قالب روز/ماه/سال (مثال: 23/10/1360)
  سایر موارد درخواستی ستاره‌دار را نیز به دقت تکمیل بفرمایید.
  نشانی ایمیل، با حروف انگلیسی وارد شود.
  لطفا توجه داشته باشید که تکمیل موارد بدون ستاره، به اطلاع رسانی دقیقتر ما کمک می‌کند.
  در پایان، پس از طی مراحل فوق، دکمه ثبت را کلیک کنید.


  مرحله چهارم:
  در این مرحله، کلیه اطلاعات ورودی شما جهت تایید نمایش داده می‌شوند. در صورت نیاز به اصلاح احتمالی می‌توانید به صفحه قبل بازگردید. در غیر اینصورت، بر روی دکمه تایید، کلیک کنید.

  مرحله پنجم:
  در این مرحله، بسته به امکان ثبت نام یا خرید آنلاین، می توانید یکی از دو مسیر زیر را انتخاب کنید:

  اگر مسیر ثبت نام برای شما باز شده باشد، یک شماره پیگیری در اختیارتان گذاشته می‌شود. پس از تماس رایتل با شما برای تکمیل ثبت نام، به این شماره نیاز خواهید داشت.
  اما اگر مسیر خرید آنلاین باز باشد، فاکتور محصول انتخابی به همراه بسته‌های آغازین مربوطه نمایش داده می‌شوند. در صورت وجود بیش از یک بسته آغازین، مورد دلخواه را انتخاب بفرمایید. در پایین صفحه، یکی از شیوه‌های پرداخت غیرحضوری یا حضوری را کلیک کنید و دکمه "بعدی" را بزنید. اگر شیوه غیرحضوری را برگزیده باشید، به سادگی وارد درگاه پرداخت بانک خواهید شد، و اگر شیوه حضوری را انتخاب نموده باشید، شناسه پرداختی در اختیار شما گذاشته می‌شود که می‌توانید با مراجعه به یکی از شعب بانک ملت، حداکثر ظرف سه روز کاری پس از ثبت نام، وجه مربوطه را به حساب رایتل واریز نمائید.
  درصورت نیاز به راهنمایی، اطلاعات بیشتر و یا ارتباط با رایتل، با خدمات مشترکین رایتل به شماره 2920 (021) تماس حاصل نمائید.


  برای ثبت نام و خرید سیمکارت های رایتل بصورت اینترنتی اینجا را کلیک کنید
  ویرایش توسط +Sooren : 10-09-2012 در ساعت 19:54

 2. تشکر کننده:


 3. #2
  عنوان کاربر
  مدیر ارشد
  بخش
  سیمبین - اپراتورها

  نام کاربر
  محمد جواد
  نوشته ها
  2,395
  مدل گوشي
  ------------------------------
  محل سکونت
  مشهد
  شماره عضويت
  392
  اپراتور
  تاریخ عضویت
  Mar 2010
  بهترین کاربر
  hamkar1
  تشکر
  13,340
  تشکر از ايشان16,252 بار در 2,843 پست
  میزان امتیاز
  16784

  پیش فرض

  تکمیل ثبت نام


  پس از دریافت ایمیل، پیامک یا تماس رایتل، برای تکمیل ثبت نام، تا مدت معین اعلام شده فرصت خواهید داشت. با اتمام این مهلت، امکان تکمیل ثبت نام برای شما وجود ندارد و شماره پیگیریتان غیر فعال و برای متقاضی دیگری فعال خواهد شد. در ادامه، مراحل تکمیل ثبت نام، توضیح داده می‌شوند.

  مرحله 1:
  به منظور تکمیل ثبت نام و پرداخت هزینه سیم کارت خود، در صفحه اصلی وب سایت رایتل، به نشانی www.rightel.ir، روی گزینه تکمیل ثبت نام در منوی ثبت نام و خرید یا لینک تکمیل ثبت نام کلیک کنید.

  مرحله 2:
  در این مرحله، وارد صفحه اول تکمیل ثبت نام می‌شوید. روی دکمه تکمیل ثبت نام کلیک کنید. برای ورود به بخش تکمیل ثبت نام، کد ملی، کد پیگیری و کد امنیتی از شما خواسته می‌شود. این سه کد را وارد، و دکمه ورود به سیستم را کلیک کنید. در صورتی که کد پیگیری رایتل را فراموش کرده¬اید روی لینک "کد پیگیری را فراموش کرده‌ام" کلیک کنید، و اطلاعات لازم را وارد نمایید. کد پیگیری، به نشانی ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  مرحله 3:
  در این مرحله می توانید اطلاعات خود را بازبینی و در صورت نیاز آنها را ویرایش نمایید. پس از ورود به قسمت بازبینی اطلاعات، مشخصاتی را که در فرم وارد شده است، بررسی و در صورت لزوم، اصلاح نمائید. در این قسمت شما می توانید اطلاعات مربوط به نشانی، کد پستی، شماره تلفن ثابت و همراه و همچنین تحصیلات، شغل و پست الکترونیکی را تغییر دهید و دکمه ثبت تغییرات را کلیک کنید تا تغییرات درخواستی شما اعمال گردد. اگر اطلاعات پایه، شامل نام و نام خانوادگی، شماره ملی، شماره شناسنامه، نام پدر، جنسیت، ملیت، و یا تاریخ تولد اشتباه باشد، می‌توانید با خدمات مشتریان تماس بگیرید. توجه بفرمایید که در این قسمت نوع سیم کارت شما در بالای اطلاعات شخصی مشخص شده است. پس از اطمیمنان از صحت اطلاعات وارد شده، روی گزینه بعدی کلیک کنید.

  مرحله 4:
  در این صفحه، شرح سیم‌کارتی که در زمان ثبت نام انتخاب نموده‌اید نشان داده می شود. پس از اطمینان از صحت مندرجات، دکمه "بعدی" را کلیک کنید.

  مرحله 5:
  شما در این صفحه می‌توانید روش دلخواه پرداخت را مشخص بفرمایید. پرداخت به دو روش ممکن است.
  پرداخت آنلاین از طریق کلیه بانکهای عضو شبکه شتاب:
  در صورت انتخاب این گزینه، صورتحساب نهایی به شما نمایش داده می‌شود و در صورت تایید، باید مبلغ قابل پرداخت را از طریق ورود به دروازه پرداخت بانک عامل و با یکی از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایید. برای پرداخت آنلاین، دکمه بعدی را کلیک کنید تا وارد دروازه پرداخت بانک عامل شوید. جهت پیگیریهای بعدی، کد مرجع تراکنش انجام شده توسط بانک عامل را نزد خود نگه دارید.
  پرداخت حضوری از طریق کلیه شعب بانک ملت:
  اگر مایل به پرداخت حضوری از طریق بانک ملت هستید، گزینه دوم روش پرداخت را انتخاب نمایید. در این مرحله اطلاعات شناسه واریز، شماره حساب و مبلغ قابل پرداخت و چگونگی پرداخت حضوری برای شما نمایش داده میشود.


  برای تکمیل ثبت نام سیمکارت رایتلتون اینجا را کلیک کنید
  ویرایش توسط +Sooren : 10-09-2012 در ساعت 19:57

 4. تشکر کننده:


کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  

تبلیغات متنی در او پی دی ای

تبلیغات شما اینجا
تبلیغات شما اینجا
تبلیغات شما اینجا
تبلیغات شما اینجا
تبلیغات شما اینجا

آدرس دفتر مرکزی : مازندران - بابلسر
"این وب سایت هیچ نماینده یا فروشنده یا شعبه دیگری در سطح وب ندارد!"

E-Mail : POPDA [at] outlook.com
SMS Number : 1000 012345 1111

گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی