انجمن تخصصی ابزار های دیجیتالی
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    عنوان کاربر
    عضو سایت

شماره عضويت
    345296
    تشکر از ايشان2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Question A.s مخفف نام کدام شرکت گارانتی کننده است؟

سلام دوستان
    من اخیراً تو قرعه کشی بانک یک تبلت ''s2 9.7 بردم؛ الان میخوام بفروشمش و طبعاً مشتری نیاز داره بدونه گارانتی داره تبلت یا نه. رو جعبه تبلت یک تاریخ شمسی با رنگ قرمز مهر خورده با یک علامت a.s با رنگ آبی. من چون خودم قبلاً یک گوشی سامسونگ خریدم این نشونه گارانتی بودنش هست؛ اما نمیدونم چه گارانتی هست بانک هم مسئولش معلوم نیست کی هست که ازش بپرسم. شما میدونید این علامت نشون دهنده کدوم شرکت گارانتی کننده هست؟
    گارانتی تحلیل و سایبر رو چک کردم سریالش اونجا ثبت نشده بود.
    ممنون.

2. تشکر کننده:

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    بخش
    انجمن اندروید
    گروه
    POPDA TEAM

نام کاربر
    امین
    مدل گوشي
    Samsung Galaxy S6 edge
    شماره عضويت
    30884
    تشکر از ايشان23,603 بار در 9,249 پست
    میزان امتیاز
    20943

نقل قول نوشته اصلی توسط rezabastani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اخیراً تو قرعه کشی بانک یک تبلت ''s2 9.7 بردم؛ الان میخوام بفروشمش و طبعاً مشتری نیاز داره بدونه گارانتی داره تبلت یا نه. رو جعبه تبلت یک تاریخ شمسی با رنگ قرمز مهر خورده با یک علامت a.s با رنگ آبی. من چون خودم قبلاً یک گوشی سامسونگ خریدم این نشونه گارانتی بودنش هست؛ اما نمیدونم چه گارانتی هست بانک هم مسئولش معلوم نیست کی هست که ازش بپرسم. شما میدونید این علامت نشون دهنده کدوم شرکت گارانتی کننده هست؟
    گارانتی تحلیل و سایبر رو چک کردم سریالش اونجا ثبت نشده بود.
    ممنون.
    سلام
    گمان نکنم مهر ابی نشونه گارانتی باشه ! گارنتی اگر بوده باشه برچسب شرکت گارانتی کننده رو میزنن روش
    گارنتی های معتبر سامسونگ تو ایران : هماهنگ - سامتل - مایکروتل هستند بقیه که گارانتی اینترنشنال میگن در حقیقت همون قاچاق و از مبادی رسمی وارد کشور نشده !

Info کانال تلگرامی ما با جدیدترین خبر ها و آموزش ها : تو تلگرام moblet@ رو سرچ کنید و عضو بشید

Warning // کپی برداری از مطالب اینجانب با قرار دادن لینک آدرس سایت و ذکر نام نویسنده مطلب ، بلامانع میباشد //
    ( عدم رعایت = پیگرد قانونی مطابق با جرایم رایانه ای کشور )

• آموزش های تخصصی اندروید (مشترک برای همه گوشی ها و تبلت ها ) ( ورود به بخش )
    • برنامه + بازی مخصوص کاربران ویژه سایت ( اختصاصی) ( ورود به بخش )

Alert فقط و فقط به سوالات مطرح شده در انجمن پاسخ داده خواهد شد ! لطفا پیغام خصوصی در مورد سوالات ارسال نکنید

عنوان کاربر
    عضو سایت

شماره عضويت
    345296
    تشکر از ايشان2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط EspressO نمایش پست ها
    سلام
    گمان نکنم مهر ابی نشونه گارانتی باشه ! گارنتی اگر بوده باشه برچسب شرکت گارانتی کننده رو میزنن روش
    گارنتی های معتبر سامسونگ تو ایران : هماهنگ - سامتل - مایکروتل هستند بقیه که گارانتی اینترنشنال میگن در حقیقت همون قاچاق و از مبادی رسمی وارد کشور نشده !
    آره خیلی جالب میشه یک تبلت چایزه دادن همون هم قاچاق باشه. حالا به همین همراه سرویس هم پیامک دادم ثبت نشده بود.
    فقط یک نکته ای گویا قضیه گارانتی گوشی های سامسونگ با تبلت هاش فرق میکنه. الان من داشتم سایت های فروش آنلاین رو چک میکردم دیدم که دو تا گارانتی کننده هست برای تبلت ها یکی سایبر و یکی تحلیل اما هنوز شرکت ثالثی پیدا نکردم که اونم چک کنم.
    با توجه به ظواهر بسته و علی الخصوص اون تاریخ شمسی که به صورت مهر روش زده به نظرم بالاخره یک گارانتی شرکتی داره حالا هر چند شرکت گارانتی کننده ش خیلی معروف نباشه. دارم دنبال شرکتش میگردم. اگر اطلاعاتی داشتید ممنون میشم در اختیارم بذارید.

5. تشکر کننده:

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    بخش
    انجمن اندروید
    گروه
    POPDA TEAM

نام کاربر
    امین
    مدل گوشي
    Samsung Galaxy S6 edge
    شماره عضويت
    30884
    تشکر از ايشان23,603 بار در 9,249 پست
    میزان امتیاز
    20943

نقل قول نوشته اصلی توسط rezabastani نمایش پست ها
    آره خیلی جالب میشه یک تبلت چایزه دادن همون هم قاچاق باشه. حالا به همین همراه سرویس هم پیامک دادم ثبت نشده بود.
    فقط یک نکته ای گویا قضیه گارانتی گوشی های سامسونگ با تبلت هاش فرق میکنه. الان من داشتم سایت های فروش آنلاین رو چک میکردم دیدم که دو تا گارانتی کننده هست برای تبلت ها یکی سایبر و یکی تحلیل اما هنوز شرکت ثالثی پیدا نکردم که اونم چک کنم.
    با توجه به ظواهر بسته و علی الخصوص اون تاریخ شمسی که به صورت مهر روش زده به نظرم بالاخره یک گارانتی شرکتی داره حالا هر چند شرکت گارانتی کننده ش خیلی معروف نباشه. دارم دنبال شرکتش میگردم. اگر اطلاعاتی داشتید ممنون میشم در اختیارم بذارید.
    اون تاریخی که میبینی خود فروشنده ها میزنن موقع توزیع یا فاکتور کردن اصلا ربطی به گارانتی نداره داداش .
    انشالله که موفق میشی ولی من که چشم اب نمیخوره

Info کانال تلگرامی ما با جدیدترین خبر ها و آموزش ها : تو تلگرام moblet@ رو سرچ کنید و عضو بشید

Warning // کپی برداری از مطالب اینجانب با قرار دادن لینک آدرس سایت و ذکر نام نویسنده مطلب ، بلامانع میباشد //
    ( عدم رعایت = پیگرد قانونی مطابق با جرایم رایانه ای کشور )

• آموزش های تخصصی اندروید (مشترک برای همه گوشی ها و تبلت ها ) ( ورود به بخش )
    • برنامه + بازی مخصوص کاربران ویژه سایت ( اختصاصی) ( ورود به بخش )

Alert فقط و فقط به سوالات مطرح شده در انجمن پاسخ داده خواهد شد ! لطفا پیغام خصوصی در مورد سوالات ارسال نکنید